Rola strony internetowej w sukcesie firmy

Jak osiągnąć dzisiaj sukces? To pytanie zadaje sobie wielu przedsiębiorców. Odpowiedź jest w zasadzie całkiem prosta- należy mieć ciekawy pomysł i zadbać o to, aby potencjalni klienci dowiedzieli się o naszym istnieniu.

Dzisiaj jednakże żyjemy w dwóch światach- rzeczywistym i wirtualnym. I tak jak w tym wirtualnym liczyło się to, gdzie stoi nasz sklep, czy przy głównej ulicy czy nie, tak dzisiaj liczy się to, na której pozycji w rankingu wyników wyszukiwania jesteśmy. Jak o to zadbać?

Optymalizacja strony internetowej

Przede wszystkim trzeba zoptymalizować stronę internetową. To znaczy umieścić tak wiele konkretnych słów kluczy w danych miejscach, dopasować teksty i nagłówki, aby umożliwić wyszukiwarce Google odnalezienie naszej strony w odpowiedzi na konkretne hasła wpisane w wyszukiwarkę przez internautę.

Audyt SEO

Jak sprawdzić, czy wprowadzone zmiany podziałały? Najprościej jest zlecić firmie zewnętrznej wykonanie audytu SEO. Mówiąc najogólniej po takiej czynności otrzymamy konkretny raport zawierający pełne informacje na temat tego, jak łatwo czy trudno znaleźć naszą stronę i co trzeba zmienić albo poprawić.

1seo

Dostosowanie strony www do wymagań Google

Pozostaje jeszcze zadbać o jeden bardzo ważny czynnik- mianowicie o dostosowanie naszej strony do standardów Google. Te standardy niestety co jakiś czas się zmieniają np. teraz preferowane są strony, które dostosowane są do urządzeń mobilnych. Te witryny będą zawsze wyświetlały się jako pierwsze- warto zadbać o ty, by być wśród nich.

Dowiedź się więcej o dostosowaniu strony do wymagań Google na stronie:

http://promotraffic.pl/audyt-seo/

,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>