Rola dobrze wykonanej strony internetowej w budowaniu potęgi firmy

Budowanie potęgi firmy przypomina trochę budowanie domku z kart- jeśli któryś element się zawali, reszta może polecieć za nim, zaś jeżeli runą fundamenty, to poleci cała konstrukcja. Dlatego warto dokładnie budować fundamenty- w tym przede wszystkim wizerunek firmy w internecie.

Dobra strona internetowa i jej pozycjonowanie

To jest podstawa. Należy koniecznie przede wszystkim założyć dobrą, profesjonalną stronę internetową. Następnie trzeba ją dobrze pozycjonować. Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych? W skrócie mówiąc na wykonaniu szeregu czynności prowadzących w efekcie do podniesienia pozycji naszej witryny w rankingu wyszukiwarek. Oznacza to, że link do naszej strony będzie się pojawiał jako jeden z pierwszych po wpisaniu hasła w przeglądarkę.

A czym jest SEO?

Wiele osób utożsamia SEO z pozycjonowaniem- tymczasem zaś SEO stanowi tylko jeden z elementów pozycjonowania. SEO ma na celu optymalizację treści, kodu i struktury witryny, dzięki czemu możliwe jest pozycjonowanie.

poz3

Dlaczego pozycjonowanie w Google jest ważne?

Jeśli nie będziemy pozycjonować strony, znajdziemy się na samym końcu wyników wyszukiwania, co z kolei spowoduje, że nikt nas nie znajdzie. Jeżeli zaś będziemy niewidoczni w sieci, to tak, jakbyśmy nie istnieli. A zatem pozycjonowanie to dzisiaj jeden z wyżej wspomnianych elementów fundamentu. Dlaczego jednak akurat Google? Jest to zdecydowanie najczęściej wybierana wyszukiwarka- korzysta z niej aż 90% ludzi. Z tego powodu najlepiej inwestować w pozycjonowanie i reklamy właśnie w Google!

Dowiedź się więcej o pozycjonowaniu z strony 
http://promotraffic.pl/pozycjonowanie-stron/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>