Popularność w wirtualnym świecie

Dzisiaj żyjemy jedną nogą w wirtualnym świecie. Jednak ten wirtualny świat wcale jakoś specjalnie nie różni się od naszego rzeczywistego- w końcu przecież sami go stworzyliśmy.

Zatem tak samo jak w rzeczywistym świecie, sklep założony przy głównej ulicy ma znacznie większe szanse na sukces, tak linki do stron wyświetlające się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania także szybciej osiągną sukces. Powstaje zatem pytanie- w jaki sposób znaleźć się na pierwszej stronie?

Optymalizacja strony internetowej

Przede wszystkim trzeba zadbać o optymalizację strony internetowej. Co to jest? Optymalizacja jest to sposób dostosowania treści, nagłówków, ilość i rodzaju słów kluczowych do robota wyszukiwarki Google tak, aby polepszyć naszą pozycję w rankingu.

4seo

Audyt SEO

Jeśli już zainwestowaliśmy w optymalizację to warto sprawdzić, czy usługa była poprawnie wykonana. Jak to zrobić? Trzeba zlecić wykonanie audytu SEO. Wtedy otrzymamy raport z dokładnymi informacjami o tym, jak działa nasza strona internetowa i czy trzeba coś poprawić.

Dostosowanie strony www do wymagań Google

To jednak ciągle jeszcze nie wszystko- aby nasza strona funkcjonowała spranie i dawała się łatwo znaleźć internautom trzeba jeszcze dostosować ją do wymagań Google. Wymagania te obejmują np. konieczność dostosowania strony do urządzeń mobilnych.

źródło: 
http://promotraffic.pl/pozycjonowanie-stron/

,,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>