Magiczne słowo – pozycjonowanie

Dzisiaj wszyscy dookoła nas posługują się jednym całkowicie nieznanym nam słowem. Mówimy np. że chcemy założyć swoją stronę internetową, sprzedawać nasze ciekawe wyroby artystyczne, a znajomi radzą nam żebyśmy koniecznie pozycjonowali stronę. My nie chcemy wyjść na głupich i przytakujemy…lecz dalej nie wiemy, o co chodzi. 

Pozycjonowanie stron internetowych

Co to jest zatem to pozycjonowanie? Jest to ogół czynności, które mają doprowadzić do tego, aby link do naszej strony pojawił się jako jeden z pierwszych w odpowiedzi na konkretne hasło wpisane w przeglądarkę. Przykładowo- chcemy kupić zielone skarpetki z kotami wpisujemy zatem „zielone skarpetki+koty” w przeglądarkę. Dobrze pozycjonowanie strony pojawią się jako pierwsze, zaś te, które nie są pozycjonowane pojawiają się gdzieś na samym końcu.

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Pozycjonowanie sklepu internetowego jest jednakże nieco trudniejsze. Tutaj bowiem musimy zadbać o każdy produkt oddzielnie. Przecież żaden klient chcąc znaleźć zielony wazon nie wpisze w przeglądarkę „sklep z artykułami domowymi”. Dlatego też warto jednak zatrudnić profesjonalistę do pozycjonowania. Należy także pamiętać, że pozycjonowanie należy co jakiś czas aktualizować. Dowiedź się więcej o pozycjonowaniu e-commerce na stronie 
http://promotraffic.pl/pozycjonowanie-e-commerce/

ecoseo

Wpływ działań SEO na konwersje

Jaki efekt przyniesie nam takie pozycjonowanie? Przede wszystkim łatwiej będzie znaleźć naszą witrynę, a co za tym idzie w krótkim czasie będziemy mieć więcej klientów. Jeśli chcemy jeszcze bardziej zwiększyć licznik odwiedzin na naszej witrynie, warto zainwestować w reklamy w internecie.

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>