Inteligentne reklamy internetowe

Dzisiaj każdy przedsiębiorca dobrze wie, że aby odnieść sukces, musi swoja firmę wypromować w sieci. Jednak w sieci chce zaistnieć mnóstwo osób- jak zatem sprawić, żeby klienci trafili właśnie do nas a nie na stronę naszej konkurencji? 

Kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google

Odpowiedzią na to pytanie są właśnie takie kampanie reklamowe. Najprościej rzecz ujmując jest to reklama umieszczona w sieci, która wyświetla się konkretnym użytkownikom. Najczęściej ma charakter linku sponsorowanego, który pojawia się na górze albo z boku listy wyszukiwań. Może to też być reklama produktowa albo graficzna. Co jest jednak istotne- reklama wyświetla się tylko tym osobom, które mają szansę stać się naszymi potencjalnymi klientami.

Kampanie facebook ads

Szczególnie efektywnym systemem są kampanie facebook ads. Dlaczego? Z facebook’a korzysta mnóstwo osób, a w szczególności osoby młode i w średnim wieku, które są przyzwyczajone do korzystania z internetu i załatwiania przy jego pomocy wielu różnych spraw. Dlatego taka reklama, która wyświetli się na stronie głównej facebooka konkretnej osoby, bardzo szybko spowoduje wzrost ruchu na naszej stronie, co z kolei przedłoży się na częstsze korzystanie z naszych usług. Co więcej- osoby zapamiętają naszą firmę i jej nazwę- a zatem częściej będą ją wybierać podczas innych sytuacji.

fba1

Reklamy na facebooku

Warto jeszcze dodać, że aby taka reklama była skuteczna musi trafić do odpowiednich odbiorców. A zatem musimy my- albo wynajęta firma- dobrze ową reklamę targetować. Wtedy taka reklama nie będzie odczytywana jako coś nachalnego, lecz wręcz przeciwnie- będzie zaskoczeniem, bo być może idealnie trafi w to, czego dana osoba potrzebuje.

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>