Facebook miejscem kreowania wizerunku firmy

Reklama i budowanie pozytywnego wizerunku firmy to zadania każdego przedsiębiorcy. Jeśli im nie podołamy to niestety szybko zaprzepaścimy szanse na rozwój firmy. Powstaje jednak podstawowe pytanie- gdzie się dzisiaj reklamować tak, aby to było skuteczne?

Reklamy w mediach społecznościowych

To jest właśnie rozwiązanie naszego problemu. Należy bowiem reklamować się tam, gdzie mamy największą szansę pozyskania nowych klientów. A warto zauważyć, że dzisiaj żyjemy już w na wpół wirtualnym świecie- każdy z nas wiele czasu spędza na przeróżnych portalach społecznościowych. Zamiast obejrzeć program w telewizji wolimy poprzeglądać Facebooka. Zatem najsensowniej jest właśnie tam umieścić naszą reklamę.

Kampanie Facebook ads

Pomogą na w tym właśnie wyżej wspomniane kampanie. Każdy z nas zapewne kojarzy reklamy w postaci linków albo zdjęć produktów, które pojawiają nam się podczas przeglądania Facebooka. Czy irytują nas one? Nie. A dlaczego? Dlatego, że są idealnie spersonalizowane. Wyświetlają się one jedynie tym osobom, które mają rzeczywiście szansę stać się naszymi klientami.

fbads1

Do kogo kierowane są reklamy na Facebook?

To zależy od nas. To my targetujemy, czyli wybieramy grupę osób, a raczej jej cechy, co których ma trafić nasza reklama. Jakie parametry mamy do wyboru? Przede wszystkim klasyczne takie jak: płeć, wiek, praca czy rodzaj studiów lub miejsce zamieszkania. Mogą to być jednak także osoby, które deklarują, że wybiorą się w podróż albo te, które wróciły właśnie z niej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>