Facebook- idealne miejsce na reklmę

Dla wielu z nas Facebook to tylko miejsce w sieci, gdzie wchodzimy, gdy chcemy pogadać ze znajomymi, sprawdzić co u nich, pozabijać czas itp. Raczej nie traktujemy tego portalu zbyt poważnie. Całkowicie niesłusznie, bowiem Facebook i inne portale społecznościowe mogą w znaczący sposób przyczynić się do sukcesu naszej firmy. Jak?

Kampanie Facebook ads

Dzięki właśnie wspomnianym wyżej kampaniom. Okazuje się bowiem, że kampanie reklamowe na Facebooku cechuje ogromna skuteczność. Dlaczego? Przede wszystkim z Facebooka korzysta bardzo dużo osób. Zdecydowanie więcej jest użytkowników Facebooka niż osób słuchających radia czy czytających wręczone im ulotki. Ponadto reklamy na Facebooku nie irytują nas. Pomyślmy ile razy sami mieliśmy taką sytuację, że z ciekawością kliknęliśmy na jakąś reklamę, ponieważ właśnie takiego produktu ostatnio szukaliśmy? Chcesz zrealizować skuteczną kampanie reklamową facebook Ads? Wejdz na stronę 
http://promotraffic.pl/kampanie-facebook-ads/

Do kogo kierowane są reklamy na Facebook?

To jest świetne pytanie! Bowiem właśnie tu tkwi klucz do zagadki sukcesu tych reklam. To my decydujemy, do kogo reklama trafi. Ustawiamy konkretne parametry takie jak: wiek, płeć, miejsce zamieszkania, rodzaj pracy i wiele innych. Aby to poskutkowało trzeba jednak dokładnie wiedzieć, członkowie jakich grup społecznych są zazwyczaj naszymi klientami.

fba5

Reklamy w mediach społecznościowych

Na koniec należy dodać, że Facebook nie jest jedynym portalem społecznościowym, na którym możemy umieścić reklamę. Owszem jest najbardziej popularnym, jednak może okazać się, że wiele naszych klientów korzysta również z innych mediów społecznościowych.

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>